• Adres: Esentepe Mahallesi İnönü Caddesi
    No: 147 Kartalkule Kat : 8 D: 78,
    34870 Kartal/İstanbul

  • İletİşİm: 0 216 510 86 35
    Cep        : 0 532 781 14 16
    afsinyildirim@arbelbelgelendirme.com

ARBEL Belgelendirme

Hakkımızda

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz.

Firmamız 2017 yılında Afşin YILDIRIM , Doğan YILDIZ , Bülent UTKU tarafından Personel Belgelendirme ve Gözetim Faaliyetlerini yerine getirmek amacıyla kurulmuştur.TÜRKAK ISO 17024 akreditasyonuna sahiptir ve Mesleki Yeterlilik Kurulu tarafından tarafsızlık ilkesiyle "Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu" olarak devreye alınmıştır.

Kurum ; Mesleki Yeterlilik Belgelendirme faaliyetlerini yürütmektedir.

Teknik Eğitim Fakiültesi Makine Bölümü Mezunu Afşin YILDIRIM , Özel Sektörde yaptığı üst düzey yöneticiliklerden sonra ARÇELİK A.Ş.'de 25 yıl Eğitim , Teknik Hizmetler ve İşletme Ürün Sorumlulukları faaliyetlerini yürütmüştür. Arbel kurucu ortağı olarak iş hayatına devam etmektedir.

Yüksek Endüstri Mühendisi Bülent UTKU , Beyaz Eşya Satış Sonrası sektöründe faaliyet gösteren ARÇELİK A.Ş.'de 26 yıl boyunca çeşitli kademelerde Bölge Servis Yöneticilikleri, Türkiye Grup Yöneticisi ,Eğitim ve Teknik Hizmetler Yöneticisi pozisyonlarında görev almıştır.Arbel kurucu ortağı olarak iş hayatına devam etmektedir.

Makine Mühendisi Doğan YILDIZ , DSİ Makine Eğitimi Şube Müdürü olarak görev yaptıktan sonra TÜRKAK'ın kurucuları arasında yer almıştır.Türkak Tanıtım ve Eğitim Müdürü olarak iş hayatına devam etmiş ve şu anda ISO 17020,ISO 17024 ve ISO 17025 (Deney ve Kalibrasyon) TÜRKAK Başdenetçisi olarak görevini sürdürmektedir .Arbel kurucu ortağı olarak iş hayatına devam etmektedir.

MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK ve BELGELENDİRME HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ MYK Yetkilendirilmiş Personel Belgelendirme Kuruluşu

ARBEL

KALİTE GÜVENCESİ

ARBEL BELGELENDİRME

Profesyonel Çalışanlar

ARBEL BELGELENDİRME

Yaratıcı Bütünlük

ARBEL BELGELENDİRME

ETKİLİ EKİP ÇALIŞMASI

ARBEL BELGELENDİRME
Awesome Brand Image
Awesome Brand Image
Awesome Brand Image
Awesome Brand Image
Awesome Brand Image